پرسش پاسخ

پرسش های متداول

شما می‌توانید با مراجعه به سایت در قسمت بالا سمت چپ از دکمه ثبت نام و با پرکردن مشخصات خود به عنوان متقاضی یا متخصص اقدام به ثبت نام در فرصت بازار نمایید.
شما می‌توانید از قسمت ورود در منوی بالا سمت چپ سایت وارد بخش بازیابی گذرواژه شوید و سپس با وارد کردن نام کاربری/آدرس ایمیل خود، از طریق ایمیل ارسال شده برای شما گذرواژه جدیدی برای خود تنظیم نمایید. دقت کنید که ممکن است ایمیل ارسال شده وارد قسمت هرزنامه شده باشد.
در صورتی که شرکت شما تقاضای بررسی مشکلات و حل آن ها را دارد شما متقاضی محسوب می‌شوید. همچنین در صورتی که شما به صورت فردی یا شرکتی توانایی و تخصص حل فرصت‌های موجود در سایت ما را دارید باید به عنوان متخصص ثبت نام کنید.
ابتدا باید ایجاد یک حساب کاربری متقاضی بکنید. سپس از قسمت ارسال فرصت باید تقاضای اولیه بررسی خود را ثبت کنید. در ادامه کارگزاران فرصت بازار برای بررسی مشکلات مجموعه شما اعزام می‌شوند. در نهایت پس از تایید فرصت های احصا شده، در سایت فرصت بازار نمایش داده می‌شوند.
پس از ایجاد حساب کاربری متخصص، می‌توانید از قسمت فرصت های ثبت شده، فرصت مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس از طریق ارسال درخواست خود با فرصت بازار تماس بگیرید. ما پس از بررسی توانایی های شما مقدمات قرارداد با شرکت متقاضی را فراهم می‌آوریم
بله در صورتی که شما به عنوان یک شرکت متقاضی یا متخصص در سایت فرصت بازار ثبت نام کنید، قبل از فعال شدن اکانت کاربری شما مشخصات مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اطلاعات وارد شده شما باید صحت داشته باشد. سعی می‌شود مرحله تایید حساب کاربری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود ولی ممکن است تا 72 ساعت طول بکشد.
بله، در قسمت داشبورد حساب کاربری خود شما به تمام اطلاعات خود دسترسی دارید و می‌توانید تمام آن‌ها را ویرایش یا حذف و اضافه نمایید.
تلاش می‌شود به تمام درخواست های ارسال شده در زمان مناسب پاسخ داده شود و تایید های لازم صورت گیرد. در صورتی که تایید صورت نگرفته است احتمالا مشکلی در اطلاعات وارد شده وجود داشته است. لذا پس از بررسی صحت اطلاعات ورودی شما می‌توانید برای تسریع در روند انجام کار، از طریق قسمت تماس با ما، درخواست خود را ارسال نمایید.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
برای خرید محصولاتی که وارد سایت ما شده اند شما می توانید از روش مستقیم و با پرداخت مبلغ و یا روش غیر مستقیم و تماس با دفتر مرکزی نسبت به خرید خود اقدام نمایید.